Bio / Uprawnienia

 

djc   

Daria Jarema.

Psycholog, socjolog, psychoterapeutka. Absolwentka: 

  • Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacje: Negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów i Ekspertyza społeczna i badanie opinii publicznej.
  • Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizacja – Psychologia ogólna.
 

Od 2000 zajmowałam się badaniami, współpracując m.in z Millward Brown SMG/KRC, IPSOS, Almares.

Od 2005 roku szkolę się nurcie Psychologii zorientowanej na proces, interdyscyplinarnym podejściu psychoterapeutycznym.. Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu psychologia-procesu.org.pl
Od 2013 roku uczestniczę w szkoleniach EMDR (eye movement desensitization and reprocessing – odwrażliwianie i przetwarzanie za pomocą ruchów gałek ocznych ), metodzie pracy z traumami i zaburzeniami stresu pourazowego.

 

Moimi superwizorami są Daniel Rosiński www.impuls.phg.pl/zespol.htm oraz Bogna Szymkiewicz www.bogna.eu/
Odbyłam staż w Ośrodku Terapeutyczno-Profilaktycznym „Petra” oraz wolontariat na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień od Środków Psychoaktywnych w Warszawie.
Jako psychoterapeutka od 2006 roku współpracowałam z ośrodkami psychoterapeutycznymi POLANA, Medikar, Psychocentrum, Pracownia Psychoterapii Gestalt.

Obecnie jestem psychoterapeutką i właścicielką w TAO – Pracowni badań, psychoterapii i rozwoju.

 

Uprawnienia

 

  • Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.
  • Terapia prowadzona jest zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu oraz International Association for Process Oriented Psychology.

 

CERTYFIKAT

zaswiadczenie_PTPP

 

dyplom_SWPS

 

Inne kursy i szkolenia: 

 

PTSD2

MCKP1 copy

asperger copy

umiejętności copy

mckp

mckp2

emdr 2

emdr dysocjacja